Transportrollen set
capaciteit = 20 ton
lengte van de skates = 120mm
breedte van de skates = 120mm
hoogte = 108mm
diameter rollen = 18mm
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 980 mm |
|---|---|
| Width | 190 mm |
| Height | 170 mm |
| Weight | 50,00 kg |