Transportrollen
Deze transportrollen zijn voorzien van sterke PU rollen, deze bieden stevigheid op bijna alle ondergronden en hebben door de samenstelling van het materiaal een lange duurzaamheid.
capaciteit = 24 ton
wielen = 16x PU
wielmaat = 110 x 60mm
stuurbaar
diameter ronde platform = 270mm
Productafmetingen:
| Length | 1.120 mm |
|---|---|
| Width | 470 mm |
| Height | 150 mm |
| Weight | 150,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 1.150 mm |
|---|---|
| Width | 500 mm |
| Height | 160 mm |
| Weight | 150,00 kg |