Transportrollen set
capaciteit = 60 ton
afmetingen 1 complete skate = 265 x 126 x 135mm
platform oppervlakte = 130 x 130mm
lengte van de skates = 130mm
breedte van de skates = 130mm
hoogte = 140mm
diameter rollen = 30mm
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 980 mm |
|---|---|
| Width | 190 mm |
| Height | 170 mm |
| Weight | 75,00 kg |