Transportrollen
Deze stuurbare en roteerbare transportrollen zijn zeer geschikt om onder zware machines en dergelijken te manoeuvreren. De transportrollen zijn voorzien van 3 sterke, 360 graden draaibare PU rollen. Deze bieden stevigheid op bijna alle ondergronden en hebben door de samenstelling van het materiaal een lange levensduur.
capaciteit = 2 ton
wielen = 3x PU
wielmaat = 70 x 80mm
stuurbaar en roteerbaar
diameter draaiplateau = 148mm
lengte van het handvat = 1080mm
Productafmetingen:
| Length | 500 mm |
|---|---|
| Width | 410 mm |
| Height | 110 mm |
| Weight | 21,5 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 430 mm |
|---|---|
| Width | 425 mm |
| Height | 135 mm |
| Weight | 23,40 kg |