Transportrollen
Deze stuurbare en roteerbare transportrollen zijn zeer geschikt om onder zware machines en dergelijken te manoeuvreren. De transportrollen zijn voorzien van 5 sterke, 360 graden draaibare PU rollen. Deze bieden stevigheid op bijna alle ondergronden en hebben door de samenstelling van het materiaal een lange levensduur.
capaciteit = 4 ton
wielen = 5x PU
wielmaat = 70 x 80mm
stuurbaar en roteerbaar
diameter draaiplateau = 200mm
lengte van het handvat = 1080mm
Productafmetingen:
| Length | 590 mm |
|---|---|
| Width | 510 mm |
| Height | 1.110 mm |
| Weight | 35,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 525 mm |
|---|---|
| Width | 520 mm |
| Height | 140 mm |
| Weight | 37,20 kg |