Specifications
| Size | XL |
| Material | Cowsplit leather |
| Lining | Satin on the shoulders and upper sleeves |
Product Dimensions
| Length | 860 mm |
|---|---|
| Width | 700 mm |
| Height | 25 mm |
| Weight | 2.0 kg |
Package Dimensions
| Length | 400 mm |
|---|---|
| Width | 290 mm |
| Height | 40 mm |
| Weight | 2.01 kg |
| Size | XL |
| Material | Cowsplit leather |
| Lining | Satin on the shoulders and upper sleeves |
| Length | 860 mm |
|---|---|
| Width | 700 mm |
| Height | 25 mm |
| Weight | 2.0 kg |
| Length | 400 mm |
|---|---|
| Width | 290 mm |
| Height | 40 mm |
| Weight | 2.01 kg |
These other products might interest you