Specificaties
| Maat | XL |
| Materiaal | Rundsplit leer |
| Voering | Satijn op de schouders en bovenmouwen |
Productafmetingen:
| Length | 860 mm |
|---|---|
| Width | 700 mm |
| Height | 25 mm |
| Weight | 2,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 400 mm |
|---|---|
| Width | 290 mm |
| Height | 40 mm |
| Weight | 2,01 kg |