Lasjack
Suède lederen lasjas met een aantal handige eigenschappen:
- dubbele sluiting met klittenband en knoppen voor maximale bescherming
- bescherming tegen vonken
- verhoogde kraag
- gaten in de onderarmen voor meer ademend vermogen
- bevat een binnenzak
- elastische manchetten
- maat = L
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 420 mm |
|---|---|
| Width | 360 mm |
| Height | 55 mm |
| Weight | 1,60 kg |