Drukschakelaar voor waterpomp
- 220 V
olt
-
12 Amp
- ingesteld op 1,4 bar en 2.8 bar
- 1/4" aansluiting binnendraad
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 90 mm |
|---|---|
| Width | 70 mm |
| Height | 95 mm |
| Weight | 0,36 kg |