Rugdruksproeier / spuit met accu / ruggedragen onkruidspuit
Comfortabel draagstel met brede draagriemen.
- met accu
- capaciteit = 15 liter
- lengte spuitlans = 580mm
- 3 sproeikoppen
- inclusief oplader
- instelbare spuitdruk
-2.5 tot 6bar
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 400 mm |
|---|---|
| Width | 200 mm |
| Height | 575 mm |
| Weight | 7,68 kg |