Herprofileer apparaat
Geschikt voor het herprofileren van banden en het eenvoudig verwijderen van innerliner en reparatiepleisters.
inclusief een GRATIS doosje met 20 R3 opsnijmessen vervaardigd uit chirurgisch staal mes-spanner.
- vermogen = 370W
- handvat is ergonomisch en comfortabel
- iedere maat mes is eenvoudig te bevestigen op de snijkop, de klemmen zijn voorzien van veren
- de kap beschermt tegen stof en zand
- voor extra veiligheid zijn de stroomkabels 1,5V
Productafmetingen:
| Length | 165 mm |
|---|---|
| Width | 160 mm |
| Height | 110 mm |
| Weight | 3,77 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 230 mm |
|---|---|
| Width | 205 mm |
| Height | 215 mm |
| Weight | 5,18 kg |