Polijstmachine / poetsmachine
Ideaal voor het polijsten van metalen werkstukken om deze te doen glanzen. Gebruik de machine niet voor het polijsten/schuren van materialen die gevaarlijk zijn voor de gezondheid of die stof veroorzaken, zoals bijvoorbeeld hout, steen etc.
Specificaties:
voltage = 380V / 50Hz / 3-fase
motor = 2,2kW
snelheid polijstwiel = 1450rpm
afmetingen wiel = 350 x 40mm
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 51,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 1.020 mm |
|---|---|
| Width | 270 mm |
| Height | 500 mm |
| Weight | 58,00 kg |