Loopkat
Is instelbaar op breedte.
Geschikt om te gebruiken met rateltakels of kettingtakels.
- capaciteit = 0,5 ton / 500kg
- I-balk breedte / afstelbereik (M) = 64 - 140mm
- lengte (B) = 212mm
- breedte (A) = 230mm
- hoogte (C) = 198,5mm
- F = 3mm
- H = 113mm
Onze loopkatten voldoen aan de CE-normen.
Productafmetingen:
| Length | 212 mm |
|---|---|
| Width | 230 mm |
| Height | 199 mm |
| Weight | 7,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 240 mm |
|---|---|
| Width | 195 mm |
| Height | 65 mm |
| Weight | 7,50 kg |