Loopkat
Is instelbaar op breedte.
Geschikt om te gebruiken met rateltakels of kettingtakels.
- capaciteit = 1 ton / 1000kg
- I-balk breedte / afstelbereik (M) = 64 - 140mm
- lengte (B) = 255mm
- breedte (A) = 254mm
- hoogte (C) = 231,5mm
- F = 3mm
- H = 128mm
Onze loopkatten voldoen aan de CE-normen.
Productafmetingen:
| Length | 255 mm |
|---|---|
| Width | 254 mm |
| Height | 232 mm |
| Weight | 12,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 270 mm |
|---|---|
| Width | 245 mm |
| Height | 70 mm |
| Weight | 12,50 kg |