Loopkat
Is instelbaar op breedte.
Geschikt om te gebruiken met rateltakels of kettingtakels.
- capaciteit = 2 ton / 2000kg
- I-balk breedte / afstelbereik (M) = 76 - 165mm
- lengte (B) = 302mm
- breedte (A) = 294mm
- hoogte (C) = 278mm
- F = 3mm
- H = 152mm
Onze loopkatten voldoen aan de CE-normen.
Productafmetingen:
| Length | 302 mm |
|---|---|
| Width | 294 mm |
| Height | 278 mm |
| Weight | 19,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 330 mm |
|---|---|
| Width | 250 mm |
| Height | 80 mm |
| Weight | 20,00 kg |