Loopkat
Is instelbaar op breedte.
Geschikt om te gebruiken met rateltakels of kettingtakels.
- capaciteit = 3 ton / 3000kg
- I-balk breedte / afstelbereik (M) = 76 - 203mm
- lengte (B) = 344mm
- breedte (A) = 344mm
- hoogte (C) = 338mm
- F = 3mm
- H = 186mm
Onze loopkatten voldoen aan de CE-normen.
Productafmetingen:
| Length | 344 mm |
|---|---|
| Width | 344 mm |
| Height | 338 mm |
| Weight | 30,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 390 mm |
|---|---|
| Width | 280 mm |
| Height | 145 mm |
| Weight | 32,00 kg |