Specificaties
| Binnen diameter slang | 6 mm |
| Aansluiting | 1/4" BSP swivel and fixed |
| Barstdruk | 827 Bar |
| Temperatuurbereik | -45°C to +85°C |
| Werkdruk max. | 206 Bar |
| Veiligheidsfactor | 4:1 |
| Bescherming | Polyester |
| Materiaal | Rubber |
| Lengte slang | 15 m |
| Flexibel tot | 100°C |
Productafmetingen:
| Length | 1.500 mm |
|---|---|
| Width | 16 mm |
| Height | 16 mm |
| Weight | 3,2 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 105 mm |
|---|---|
| Width | 290 mm |
| Height | 290 mm |
| Weight | 3,20 kg |