Ontvetterbak muur-model
Deze ontvetterbak is uiterst geschikt voor snelle reiniging van onderdelen en zeer makkelijk in gebruik door het muur-ophangsysteem. Uitgerust met pomp en verlichting.
capaciteit = 14L
opbrengst = 1,9L/min
43W (120V / 60Hz); 26W (230V / 50Hz)
minimale hoeveelheid vloeistof = 15L
Productafmetingen:
| Length | 560 mm |
|---|---|
| Width | 545 mm |
| Height | 630 mm |
| Weight | 24,5 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 580 mm |
|---|---|
| Width | 280 mm |
| Height | 660 mm |
| Weight | 26,00 kg |