Rubber blok / draagrubber universeel
Geschikt voor alle schaar- en poetsbruggen.
- afmetingen = 160 x 120 x 40mm
Uw Dynamic Snippet wordt hier weergegeven...
Dit bericht wordt weergegeven omdat u niet zowel
filter en een sjabloon hebt opgegeven.
| Productafmetingen: | |
|---|---|
| Productlengte | 160 mm |
| Productbreedte | 120 mm |
| Producthoogte | 40 mm |
| Productgewicht | 0,97 Kg |
| Afmetingen van de verpakking: | |
| Verpakkingslengte | 160 mm |
| Verpakkingsbreedte | 120 mm |
| Verpakkingshoogte | 40 mm |
| Gewicht | 0,97 Kg |