Rollenbaan / rollerbaan
Deze Cowley rollenbaan is in de hoogte verstelbaar en zeer geschikt voor de aanvoer van zware werkstukken. Te gebruiken voor zowel bandzaag als cirkelzaagmachines. Bevat 7 massieve en robuuste stalen rollen.
Het is mogelijk om meerdere rollenbanen aan elkaar te monteren voor meer lengte.
Technische specificaties:
capaciteit = 800kg
diameter rollen = 60mm
lengte rollen = 360mm
min./max. werkhoogte = 650 / 1100mm
lengte rollenbaan = 2050mm
Productafmetingen:
| Length | 2.050 mm |
|---|---|
| Width | 470 mm |
| Height | 160 mm |
| Weight | 33,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 2.030 mm |
|---|---|
| Width | 475 mm |
| Height | 190 mm |
| Weight | 37,00 kg |