Deze Utilnova professionele hieldrukker is geschikt voor het demonteren van alle soorten banden. Zelfs de meest lastige banden kunnen makkelijk gedemonteerd worden, zoals run flat, low profile en SSR.
Productafmetingen:
| Length | 115 mm |
|---|---|
| Width | 60 mm |
| Height | 125 mm |
| Weight | 0,5 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 205 mm |
|---|---|
| Width | 125 mm |
| Height | 75 mm |
| Weight | 0,60 kg |