Rollenvenster
- 3600kg / 8000Lbs
- diameter klein gat = 11mm
- hart tot hart kleine gaten = 253mm
- diameter groot gat = 14mm
- hart tot hart grote gaten = 273mm
- diameter gat zijkant = 11mm
- hart tot hart gaten zijkant = 285mm
Productafmetingen:
| Length | 310 mm |
|---|---|
| Width | 100 mm |
| Height | 75 mm |
| Weight | 4,5 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 320 mm |
|---|---|
| Width | 145 mm |
| Height | 100 mm |
| Weight | 4,80 kg |