Ring slagsleutel
Voor bijzonder zware montagewerkzaamheden
- 36mm
- chroom-vanadium staal
- uitvoering volgens Din 7444
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 205 mm |
|---|---|
| Width | 57 mm |
| Height | 19 mm |
| Weight | 0,60 kg |