Ring slagsleutel
Voor bijzonder zware montagewerkzaamheden
- 50mm
- chroom-vanadium staal
- uitvoering volgens Din 7444
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 255 mm |
|---|---|
| Width | 78 mm |
| Height | 26 mm |
| Weight | 1,20 kg |