Anker
- gegalvaniseerd
- gewicht = 200kg
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 200,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 700 mm |
|---|---|
| Width | 700 mm |
| Height | 1.050 mm |
| Weight | 200,00 kg |
Anker
- gegalvaniseerd
- gewicht = 200kg
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 200,0 kg |
| Length | 700 mm |
|---|---|
| Width | 700 mm |
| Height | 1.050 mm |
| Weight | 200,00 kg |