Anker
- gegalvaniseerd
- gewicht = 800kg
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 630 mm |
|---|---|
| Width | 1.200 mm |
| Height | 1.800 mm |
| Weight | 800,00 kg |
Anker
- gegalvaniseerd
- gewicht = 800kg
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
| Length | 630 mm |
|---|---|
| Width | 1.200 mm |
| Height | 1.800 mm |
| Weight | 800,00 kg |