Anker
- gegalvaniseerd
- gewicht = 30kg
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 620 mm |
|---|---|
| Width | 450 mm |
| Height | 220 mm |
| Weight | 31,00 kg |
Anker
- gegalvaniseerd
- gewicht = 30kg
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
| Length | 620 mm |
|---|---|
| Width | 450 mm |
| Height | 220 mm |
| Weight | 31,00 kg |