Anker
- gegalvaniseerd
- gewicht = 50kg
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 60 mm |
|---|---|
| Width | 40 mm |
| Height | 80 mm |
| Weight | 50,00 kg |
Anker
- gegalvaniseerd
- gewicht = 50kg
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
| Length | 60 mm |
|---|---|
| Width | 40 mm |
| Height | 80 mm |
| Weight | 50,00 kg |