Kogellagerpers
Deze Cowley manuele tandheugelpers is geschikt voor het in- en uitpersen van lagers en bussen en voor het buigen, ponsen en vormen van werkstukken. De grondplaat is in 4 verschillende posities te gebruiken.
capaciteit = 1 ton
max. hoogte werkstuk = 110mm
uitlading = 100mm
afmetingen vierkante ram = 25 x 25mm
maat voet = 268 x 190mm
Productafmetingen:
| Length | 270 mm |
|---|---|
| Width | 190 mm |
| Height | 320 mm |
| Weight | 10,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 290 mm |
|---|---|
| Width | 140 mm |
| Height | 350 mm |
| Weight | 12,00 kg |