Zandstraalcabine / straalcabine / straalkast
- binnenmaten kast = 400 x 300 x 240
- spanning = 230V
- max. werk druk = 8 bar
- luchtverbruik = 200L/min
inclusief:
- rubber / vinyl handschoenen
- afsluitbaar deksel
- nozzel
- beschermfolies
- verlichting met transformator
- drukregelaar en drukmeter
- voetpedaal
- foam band
Niet geschikt voor soda stralen.
Productafmetingen:
| Length | 475 mm |
|---|---|
| Width | 370 mm |
| Height | 370 mm |
| Weight | 13,5 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 495 mm |
|---|---|
| Width | 390 mm |
| Height | 410 mm |
| Weight | 14,50 kg |