Filter zandstraalkast voor SB03A, SB09A en SB19A.
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 90 mm |
|---|---|
| Width | 90 mm |
| Height | 60 mm |
| Weight | 0,05 kg |
Filter zandstraalkast voor SB03A, SB09A en SB19A.
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
| Length | 90 mm |
|---|---|
| Width | 90 mm |
| Height | 60 mm |
| Weight | 0,05 kg |
Deze andere producten kunnen je interesseren