Folieset
- afmetingen = 550 x 250mm
- geschikt voor SB11A, SB19A, SB22A, SB22AB, SB35A, SB42A en SB42AB zandstraalkast
- 5 stuks
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 270 mm |
|---|---|
| Width | 55 mm |
| Height | 55 mm |
| Weight | 0,16 kg |