Zandstraalcabine / straalcabine / straalkast
- binnenmaten kast = 600 x 840 x 630mm
- maten opening zijklep = 510 x 420mm(max)
- draagvermogen = 20kg
- spanning = 230V
- werkdruk = 4 - 8 bar
- luchtverbruik = 420 - 710L/min
- diameter van nozzles = 4, 5, 6, 7mm
inclusief:
- rubber / vinyl handschoenen
- straalpistool SB220LGincl 4 nozzles
- beschermfolies
- verlichting
- 1 zijdeur
- foam band
Niet geschikt voor soda stralen.
Productafmetingen:
| Length | 890 mm |
|---|---|
| Width | 560 mm |
| Height | 1.380 mm |
| Weight | 48,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 690 mm |
|---|---|
| Width | 620 mm |
| Height | 625 mm |
| Weight | 51,00 kg |