Deze staalborstel is geschikt voor het verwijderen van met name roest en vuil. De borstel is voorzien van een comfortabele soft-grip handgreep, waar de borstel tevens aan opgehangen kan worden.
borstel lengte = 160mm
totale lengte = 340mm
3 rijen van 19 groepen haren met een lengte van 30mm
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,2 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 350 mm |
|---|---|
| Width | 110 mm |
| Height | 190 mm |
| Weight | 1,00 kg |