Deze staalborstel is geschikt voor het verwijderen van met name roest en vuil. De borstel is voorzien van een comfortabele soft-grip handgreep, waar de borstel tevens aan opgehangen kan worden. Ook is de borstel aan het uiteinde voorzien van een handige schraper.
borstel lengte = 120mm
totale lengte = 290mm
4 rijen van 11 groepen haren met een lengte van 30mm
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,2 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 290 mm |
|---|---|
| Width | 71 mm |
| Height | 80 mm |
| Weight | 0,20 kg |