Stofafzuiging zandstraalkast
Specificaties:
- opbrengst = 3,8m3 per uur
- stroom = 220 - 240V / 50Hz
- vermogen = 1100 - 1300W
- capaciteit = deeltjes van 0,5 - 2micron
- buitendiameter afzuigaansluiting = 50mm
- inclusief filter G4
Geschikt voor SB35A, SB42A, SB42AB, SB88A, SB99A, SB120A
Productafmetingen:
| Length | 780 mm |
|---|---|
| Width | 300 mm |
| Height | 320 mm |
| Weight | 9,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 790 mm |
|---|---|
| Width | 310 mm |
| Height | 360 mm |
| Weight | 9,40 kg |