Losse filter voor afzuiging
Voor zandstraalkast SB35A, SB42A, SB42AB, SB88A, SB99A en SB120A.
Ook geschikt voor zandstraalketel SK28V.
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 330 mm |
|---|---|
| Width | 185 mm |
| Height | 200 mm |
| Weight | 1,36 kg |