Motor voor afzuiging van zandstraalkast
Geschikt voor de afzuiging van de zandstraalkasten SB35A, SB42A, SB42AB, SB88A, SB99A en SB120A.
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 2,4 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 150 mm |
|---|---|
| Width | 190 mm |
| Height | 150 mm |
| Weight | 2,40 kg |