Zandstraalcabine / straalcabine / straalkast
- binnenmaten kast = 1210 x 590 x 570mm
- maten zijklep = 550 x 540mm
- maten voorklep = 1215 x 410mm
- beschermglas voor verlichting = 620 x 120
- draagvermogen = 40kg
- spanning = 230V
- werkdruk = 4 - 8 bar
- luchtverbruik = 160 - 700L/min
- diameter van nozzles = 6, 7mm
inclusief:
- voetpedaal
- rubber / vinyl handschoenen
- straalpistool SB420LG incl 4 nozzles
- beschermfolies
- verlichting
- drukregelaar
- afzuiging
- foam band
Niet geschikt voor soda stralen.
Specificaties
| Capaciteit | 420 L |
| Oppervlakte werkblad | 1210 x 590 x 570 mm |
| Afmetingen | zijdeur 550 x 540 mm / voordeur 1215 x 410 mm |
| Laadvermogen max. | 40 kg |
| Voltage | 230V |
| Werkdruk max. | 4 - 8 Bar |
| Luchtverbruik | 700 L/min per blasting gun |
| Mondstuk diameter | 6 - 7 mm |
Productafmetingen:
| Length | 1.350 mm |
|---|---|
| Width | 900 mm |
| Height | 1.700 mm |
| Weight | 122,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 1.320 mm |
|---|---|
| Width | 1.300 mm |
| Height | 770 mm |
| Weight | 157,00 kg |