Zandstraalcabine / straalcabine / straalkast
- binnenmaten kast = 1170 x 890 x 840mm
- beschermglas voor verlichting = 950 x 310
- draagvermogen = 60kg
- spanning = 230V
- werkdruk = 4 - 8 bar
- luchtverbruik = 700L/min
- diameter van nozzles = 6, 7mm
inclusief:
- voetpedaal
- rubber / vinyl handschoenen
- straalpistool SB420LG incl 6 nozzles
- beschermfolies
- verlichting
- drukregelaar
- afzuiging
- foam band
Niet geschikt voor soda stralen.
Specificaties
| Capaciteit | 990 L |
| Oppervlakte werkblad | 1170 x 890 x 840 mm |
| Laadvermogen max. | 60 kg |
| Voltage | 230V |
| Drukgebied | 4 - 8 Bar |
| Luchtverbruik | 700 L/min per blasting gun |
| Mondstuk diameter | 6 - 7 mm |
Productafmetingen:
| Length | 1.330 mm |
|---|---|
| Width | 1.240 mm |
| Height | 1.770 mm |
| Weight | 160,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 1.300 mm |
|---|---|
| Width | 960 mm |
| Height | 1.070 mm |
| Weight | 198,00 kg |