Zandstraalpistool
- aansluiting = 1/4"
- werkdruk = 2 - 6 bar
- min. luchtverbruik = 2 bar
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 3,5 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 580 mm |
|---|---|
| Width | 350 mm |
| Height | 260 mm |
| Weight | 5,00 kg |
Zandstraalpistool
- aansluiting = 1/4"
- werkdruk = 2 - 6 bar
- min. luchtverbruik = 2 bar
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 3,5 kg |
| Length | 580 mm |
|---|---|
| Width | 350 mm |
| Height | 260 mm |
| Weight | 5,00 kg |