Universele adapter voor blinde velgen
Met behulp van deze adapter wordt een balanceer machine geschikt voor het opspannen van wielen met naafloze velgen.
centrering van 90 tot 204mm
voor 3, 4 en 5 bouts velgen
asgat diameter = 40mm (en met behulp van adapter ook 36mm)
Geschikt voor alle Trainsway balanceer machines.
Productafmetingen:
| Length | 190 mm |
|---|---|
| Width | 190 mm |
| Height | 105 mm |
| Weight | 5,8 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 200 mm |
|---|---|
| Width | 200 mm |
| Height | 130 mm |
| Weight | 6,00 kg |