Zelfcentrerende motorfiets adapter
Deze adapter past op balanceer apparaten met een as van zowel 36mm als 40mm, met behulp van de centreer ring.
diameter as aansluiting = 36 en 40mm
verbindingsdraad = 10mm
diameter aansluitgaten = 6mm
afstand tussen aansluitgaten hart tot hart = 165mm
Productafmetingen:
| Length | 705 mm |
|---|---|
| Width | 120 mm |
| Height | 320 mm |
| Weight | 4,5 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 710 mm |
|---|---|
| Width | 360 mm |
| Height | 140 mm |
| Weight | 5,00 kg |