Deze oplader + USB kabel is geschikt voor de werklampen WL04WB en LB05BAL.
5V
1A
Productafmetingen:
| Length | 80 mm |
|---|---|
| Width | 60 mm |
| Height | 30 mm |
| Weight | 0,2 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 90 mm |
|---|---|
| Width | 70 mm |
| Height | 40 mm |
| Weight | 0,25 kg |
Deze oplader + USB kabel is geschikt voor de werklampen WL04WB en LB05BAL.
5V
1A
| Length | 80 mm |
|---|---|
| Width | 60 mm |
| Height | 30 mm |
| Weight | 0,2 kg |
| Length | 90 mm |
|---|---|
| Width | 70 mm |
| Height | 40 mm |
| Weight | 0,25 kg |
Deze andere producten kunnen je interesseren