Doppenset inbus torx spline ribe
-15 delig
-6 = inbus h14, h17, h19, h21, h22, h24
-4 = torx TT70, TT80, TT90, TT100
-2 = spline M16, M18
-3 = ribe M16, M18, M20
-aansluiting = 3/4"
-professioneel
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 320 mm |
|---|---|
| Width | 200 mm |
| Height | 60 mm |
| Weight | 4,80 kg |