Handsirene staand model
- materiaal = aluminium legering
- frequency = 600 - 20Hz
- capaciteit = 120 - 2dB(A) bij afstand van 1m
Productafmetingen:
| Length | 410 mm |
|---|---|
| Width | 400 mm |
| Height | 750 mm |
| Weight | 9,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 580 mm |
|---|---|
| Width | 460 mm |
| Height | 400 mm |
| Weight | 9,50 kg |