Tapkruk met ratel
Worden gebruikt in combinatie met handtappen.
Technische specificaties:
maat = 1
lengte = 85mm
bereik = M3 - M10
Productafmetingen:
| Length | 85 mm |
|---|---|
| Width | 100 mm |
| Height | 20 mm |
| Weight | 0,175 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 105 mm |
|---|---|
| Width | 30 mm |
| Height | 30 mm |
| Weight | 0,19 kg |