Los wiel PU / losse rol
Geschikt als vervangende rol voor de transportrollen SK04DP, SK04ZP, SK08DP, SK08ZP, SK12DP, SK12ZP, SK18DP en SK18ZP.
Dit wiel is ook geschikt als vervangend voorwiel voor de PT25L115 palletwagen.
wielmaat = 80 x 70mm
asmaat = 20mm
materiaal = PU
Uw Dynamic Snippet wordt hier weergegeven...
Dit bericht wordt weergegeven omdat u niet zowel
filter en een sjabloon hebt opgegeven.
| Productafmetingen: | |
|---|---|
| Productlengte | 80 mm |
| Productbreedte | 70 mm |
| Producthoogte | 80 mm |
| Productgewicht | 1,0 Kg |
| Afmetingen van de verpakking: | |
| Verpakkingslengte | 80 mm |
| Verpakkingsbreedte | 70 mm |
| Verpakkingshoogte | 80 mm |
| Gewicht | 1,00 Kg |