Straalketel / mobiele straalketel
Deze zandstraalketel met afzuiging is ideaal voor het verwijderen van roest en verf. Met behulp van de afzuiging wordt het meeste straalmiddel weer opgezogen.
Specificaties:
werkdruk = 3 - 6 bar
inhoud = 80 liter
minimaal luchtverbruik = 350L/min
aansluiting = 1/4"
lengte slangen = 2,5m
Productafmetingen:
| Length | 630 mm |
|---|---|
| Width | 400 mm |
| Height | 1.400 mm |
| Weight | 32,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 1.020 mm |
|---|---|
| Width | 460 mm |
| Height | 510 mm |
| Weight | 34,00 kg |