Transportrollen set
capaciteit = 30 ton
lengte van de skates = 120mm
breedte van de skates = 120mm
hoogte = 117mm
diameter rollen = 24mm
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 56,5 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 980 mm |
|---|---|
| Width | 200 mm |
| Height | 170 mm |
| Weight | 57,00 kg |